Εγγραφή | Χάσατε τον κωδικό;

Forum
Κάτω

* Πληροφορίες χρήστη Αρχική | Ημερολόγιο | Σύνδεση | Εγγραφή
19 Δεκέμβριος 2014, 10:39:27

+  DPGR Virtual Community  

Σελίδες: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] |   Κάτω
Αποστολέας
Θέμα: Οι φωτογραφίες ενός διαδηλωτή  (Αναγνώστηκε 25329 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Johnpap
Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Ανδρας

Προφίλ WWW
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #150 στις: 31 Μάιος 2011, 13:12:32 »

Όλοι χαρήκαμε για τα ευχάριστα νέα, σιδερένιος Γιάννη, ας ελπίσουμε ότι κάποιοι θα πληρώσουν γι' αυτή την εγκληματική πράξη!  χαιρετάω
Καταγράφηκε

ΣτέλιοςΠ
*
Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #151 στις: 01 Ιούνιος 2011, 17:26:53 »

Εύχομαι να είναι καλά το παλικάρι και να μη ξανασυμβεί σε κανένα κάτι παρόμοιο. Ελπίζω να αποδοθεί δικαιοσύνη (για μένα δικαιοσύνη σε τέτοιες περιπτώσεις είναι η απόλυση και η καταστροφή της ''καριέρας'' τους ως..... Angry Lips Sealed)αν και δεν νομίζω.
Σιδεροκέφαλος

Καταγράφηκε
pantelis51
Αποσυνδεδεμένος

Α simple image is always the most powerful image.

Προφίλ
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #152 στις: 30 Ιούνιος 2011, 03:51:30 »

Συγκλονισμένος
...

Υπάρχουν νεώτερα για τον Γιάννη;
Καταγράφηκε

Canon eos 300| Canon eos 300V | Canon eos 300X | Canon eos 500N | Canon eos A2 |  Holga 120N | 4Sampler | Polaroid 636 | P880 | Canon XSI
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
*
Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #153 στις: 13 Ιούλιος 2011, 23:42:16 »

ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!
Καταγράφηκε
velgos
*
Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #154 στις: 25 Ιούλιος 2011, 16:56:43 »

Περαστικά και καλή ανάρωση
Καταγράφηκε
Universal Eye
*
Αποσυνδεδεμένος

Είναι τιμή μου να αποτελώ μέλος του DPGR

Προφίλ
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #155 στις: 25 Ιούλιος 2011, 23:31:25 »

Απ ότι διάβασα είναι πλέον καλά... Τώρα εξελίσεται το δικαστικό κομμάτι της ιστορίας....
Καταγράφηκε

Seeking the picture of a thousand words...
yianniskafkas
*
Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ WWW
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #156 στις: 05 Φεβρουάριος 2012, 23:08:30 »

Έχει περάσει πολύς καιρός και ελπίζω να μου δικαιολογηθεί η καθυστερημένη ανταπόκρισή μου. Η ανάρρωση μου είναι γρηγορότερη απ' όλες τις προβλέψεις και είμαι και πάλι γερός και δυνατός όπως πριν.

Μετά από μια τόσο έντονη περιπέτεια, που οδηγεί στα όρια των σωματικών και των ψυχικών αντοχών, είναι πολύ δύσκολο να είναι κανείς ο ίδιος. ‘Οσο κι αν κάποιος έχει φανταστεί πόσο σκοτεινή μπορεί να γίνει η ανθρώπινη φύση, το να έρθεις κατά πρόσωπο αντιμέτωπος με αυτή είναι κάτι που μπορεί να σε στιγματίσει για πάντα.Σε μεγάλο όμως βαθμό αισθάνομαι πως έχω βγει και δυνατότερος.

Η σχέση μου με το μεταφυσικό δεν ήταν ποτέ καλές,πιστέψτε με όμως, σε καθαρά πραγματικό επίπεδο το ενδιαφέρον σας και η συμπαράστασή σας τα οποία προστέθηκαν με αυτά χιλιάδων ανθρώπων από πολλές γωνιές αυτού του κόσμου, έδωσαν τεράστια δύναμη τόσο στην οικογένεια μου και τους κοντινούς σε εμένα ανθρώπους, όσο αυτοί μετρούσαν τα λεπτά έξω από την πόρτα της εντατικής, όσο και σε εμένα προσωπικά, όταν ξύπνησα και άρχισα σιγά-σιγά να συνειδητοποιώ τι είχε μεσολαβήσει.

Πάντα πίστευα στη δύναμη της αλληλεγγύης και της συντροφικότητας, στη δύναμη των ανθρώπων να πάρουν τις τύχες τους στα χέρια τους και να ορίσουν μόνοι τους τις τύχες τους. Στη δύναμη των ανθρώπων να σταθούν ο ένας δίπλα στο άλλο με αξιοπρέπεια και αλληλεγγύη,  χωρίς "από πάνω" και "από κάτω", χωρίς εκμεταλλευτές και εκμεταλλευόμενους, χωρίς δούλους και αφεντικά. Όσο όμως και αν τα είχα όλα αυτά λογικά συνειδητοποιήσει, ο τρόπος που αυτά εκφράστηκαν στην περιπέτεια  που πέρασα, από το χέρι ενός άγνωστου , μέχρι εκείνη τη στιγμή κοριτσιού, που με βοήθησε να βγω από την κόλαση, μέχρι τη συμπαράσταση τόσων ανθρώπων απ’ όλο τον κόσμο, με έπεισε με τον πιο αδιάψευστο τρόπο πως αυτά που ονειρεύομαι, αυτά για τα οποία παλεύω και αυτά για τα οποία παρ’ ολίγο να χάσω τη ζωή μου, έχουν ακόμα ελπίδα!

Ήταν για εμένα ένα μεγάλο μάθημα και για όλα αυτά σας ευχαριστώ κι εσάς πολύ!

υ.γ: ανάμεσα σε άλλες αστείες στιγμές των ημερών του νοσοκομείου ήταν το γεγονός πως το πρώτο πράγμα που ζήτησα να μου φέρουν από το σπίτι, πριν καν συνειδητοποιήσω τι είχε συμβεί και σε τι κατάσταση βρισκόμουν, ήταν η μηχανή μου με την οποία φωτογράφιζα τους επισκέπτες που οι γιατροί επέτρεπαν να με επισκεφτούν. Μόνο που εκείνες τις μέρες δεν μπορούσα να εστιάσω ούτε με το μάτι!
Καταγράφηκε
Αξιολόγηση μηνύματος (25):
Σελίδες: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] |   Πάνω
Μεταπήδηση σε: