Εγγραφή | Χάσατε τον κωδικό;

Forum
Κάτω

* Πληροφορίες χρήστη Αρχική | Ημερολόγιο | Σύνδεση | Εγγραφή
24 Απρίλιος 2014, 22:27:37

+  DPGR Virtual Community  

Σελίδες: [1] |   Κάτω
Αποστολέας
Θέμα: Διαγωνισμος: "ταξιδευοντας στο Αιγαιο" απο E.S.P.  (Αναγνώστηκε 1538 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
MikeNuke
Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Ανδρας

Ερασιτεχνης = Εραστης της Τεχνης

Προφίλ WWW
« στις: 29 Αύγουστος 2002, 17:57:51 »

λοιπον φιλοι μου επιστρεφω κανοντας reply για να ανακοινωσω εναν διαγωνισμο που επεσε στην αντιληψη μου.

λεπτομαρειες στο στο www.esp.gr

εγω απλως παραθετω το ενημερωτικο mail που μου στειλαν & ευχομαι σε ολους καλη τυχη!!!

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ Η σχολή φωτογραφίας E.S.P. διοργανώνει διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα: "ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ"
   Η σχολή φωτογραφίας E.S.P. λειτουργεί από το 1993. Το πρόγραμμα της περιλαμβάνει τριετή κύκλο σπουδών και ταχύρυθμα σεμινάρια. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας www.esp.gr (e-mail:info@esp.gr) 1ο Βραβείο:Δωρεάν παρακολούθηση του Α` έτους της E.S.P.(αξίας 2900 ευρώ)
2ο Βραβείο:Δωρεάν παρακολούθηση 3 σεμιναρίων της επιλογής σας(αξίας 510 ευρώ)
3ο Βραβείο:Υποβρύχια φωτογραφική μηχανή (αξίας 170 ευρώ) Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν στις 23/09/02 στην ιστοσελίδα της σχολής.
Οι καλύτερες φωτογραφίες θα δημοσιευθούν στην ιστοσελίδα. Όροι συμμετοχής:
Ο αριθμός των φωτογραφιών να μην ξεπερνά τις πέντε φωτογραφίες, οι διαστάσεις πρέπει να είναι από 15x21cm έως 20x30cm και μπορεί να είναι Α/Μ ή έγχρωμες ή ψηφιακά επεξεργασμένες.
Στείλτε τις εικόνες σας από 16/08/02 έως 16/09/02 μαζί με ένα σύντομο βιογραφικό σας στηνπαρακάτω διεύθυνση:
E.S.P.
Ναυμαχίας Έλλης 3-5
Λαδάδικα
Τ.Κ. 546 25
Θεσσαλονίκη

Για τυχον πληροφόριες που θα χρειαστήτε επικοινωνήστε με το 0310541148καθημερινά απο τις 09.30 εως 17.00
Καταγράφηκε

MikeNuke
Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ WWW
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #1 στις: 29 Αύγουστος 2002, 23:32:18 »

Εγω προσωπικα παω για την 3η θεση προτιμω μια καμερουλα απο μισες δουλειες! Tongue
« Τελευταία τροποποίηση: 01 Ιανουάριος 1970, 02:00:00 από 1036800000 » Καταγράφηκε

MikeNuke
Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ WWW
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #2 στις: 25 Σεπτέμβριος 2002, 03:45:08 »

Μπορει να μην επιασα 3η θεση οπως ελεγα αλλα καταφερα να μπω μεσα στην 14αδα, λαμβανοντας τιμητικη διακριση, αφου ημουν αναμεσα στις συμμετοχες των οποίων οι εικόνες τους κρίθηκαν αξιόλογες μετά τις τρεις πρώτες θέσεις.

Δεν πηγα κι ασχημα ετσι?

Δειτε λεπτομερειες μεσα απο την σελιδα που εφτιαξα στο site μου www.fotooma.tk οπου κι εχω ανεβασει και τις εικονες με τις οποιες συμμετειχα.
« Τελευταία τροποποίηση: 01 Ιανουάριος 1970, 02:00:00 από 1036800000 » Καταγράφηκε

Dr_Michael
Ιδρυτής του DPGR
Διαχειριστής
Αποσυνδεδεμένος

Panasonic LX3

Προφίλ WWW
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #3 στις: 25 Σεπτέμβριος 2002, 04:36:07 »

Παράθεση
Μπορει να μην επιασα 3η θεση οπως ελεγα αλλα καταφερα να μπω μεσα στην 14αδα, λαμβανοντας τιμητικη διακριση, αφου ημουν αναμεσα στις συμμετοχες των οποίων οι εικόνες τους κρίθηκαν αξιόλογες μετά τις τρεις πρώτες θέσεις.

Δεν πηγα κι ασχημα ετσι?

Δειτε λεπτομερειες μεσα απο την σελιδα που εφτιαξα στο site μου www.fotooma.tk οπου κι εχω ανεβασει και τις εικονες με τις οποιες συμμετειχα.

Νιώθουμε όλοι περήφανοι που μέλος της Κοινότητας είχε αυτή την διάκριση και συγχαρητήρια!
Κοίτα σύμπτωση:
www.dpgr.gr/extraforumfiles/otherimages/salonica_xmas2002.jpg

αλήθεια, τι σχέση έχει η χριστουγεννιάτικη αυτή φωτό με το θέμα "ταξιδεύοντας στο Αιγαίο?"
Καταγράφηκε

lykman
κουρασμένος
Επίτιμο μέλος
Αποσυνδεδεμένος

..the dark side of the FoRce...

Προφίλ WWW
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #4 στις: 25 Σεπτέμβριος 2002, 13:54:45 »

Συγχαρητήρια για την επιτυχία, αλλά δεν μπόρεσα να βρω ποιες είναι αυτές που συμμετείχαν, μιας και δεν αναφέρεις τίποτα, εκτός από το να παραθέτεις τα galleries σου. Shocked Δωσε μας καλύτερα κανά λινκ για τις συγκεκριμένες φωτογραφίες...

...και διόρθωσε και το λάθος λινκ για τους ολυμπιακούς αγώνες στην κεντρική!
lykman
κουρασμένος
Επίτιμο μέλος
Αποσυνδεδεμένος

..the dark side of the FoRce...

Προφίλ WWW
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #5 στις: 25 Σεπτέμβριος 2002, 14:04:40 »

Παράθεση
Συγχαρητήρια για την επιτυχία, αλλά δεν μπόρεσα να βρω ποιες είναι αυτές που συμμετείχαν, μιας και δεν αναφέρεις τίποτα, εκτός από το να παραθέτεις τα galleries σου. Shocked Δωσε μας καλύτερα κανά λινκ για τις συγκεκριμένες φωτογραφίες...

ΑΚΥΡΟ!!!!  Tongue
Μου είχε διαφύγει αυτό: "Tip: If u c no difference, hit Shift + Refresh 3-4 times".
Τωρα τα βλέπω όλα "διαφορετικά"  Cool
Και μου άρεσε περισσότερο η πρώτη... ("Πόπη-Μήλος")
MikeNuke
Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ WWW
« ΑΠΑΝΤΗΣΗ #6 στις: 25 Σεπτέμβριος 2002, 15:27:55 »

Παράθεση

Κοίτα σύμπτωση:
www.dpgr.gr/extraforumfiles/otherimages/salonica_xmas2002.jpg

αλήθεια, τι σχέση έχει η χριστουγεννιάτικη αυτή φωτό με το θέμα "ταξιδεύοντας στο Αιγαίο?"

Xaxa αναφερεσαι στην γκαλερι με την χριστουγεννιατiκη θεσσαλονικη,ε?
Eχω κι εγω παρομοια φωτο.

Δεν το χα σκεφτει ετσι...θα την εστελνα κι αυτην,ισως!

Λυκμαν: για το λικ στου ς ολυμπιακους δεν βρηκα κανενα λαθος. στειλε αμα εινα πιο συγκεκριμενες οδηγιες με PM.

Thanx για τα συγχαρητηρια σας!

Σελίδες: [1] |   Πάνω
Μεταπήδηση σε: